Postřikovače John Deere SprayPartner

Stejná společnost, která konstruuje a vyrábí některé z celosvětově nejproduktivnějších a nejspolehlivějších typů traktorů, sklízecích mlátiček a strojů pro pěstování pícnin, nabízí rovněž řadu moderních postřikovačů. Pro další informace si zvolte jednu z řad našich postřikovačů.

SprayPartner

Značka SprayPartner firmy John Deere je zárukou vysoké kvality postřikovacích strojů, náhradních dílů a podpory zákazníků, nezávisle na tom, ve kterém odvětví váš postřikovač používáte.

K dispozici máte širokou řadu trysek, držáků, filtrů, hadic a dalších součástí pro připojení postřikovačů John Deere k traktorům jiných značek. Proškolený personál distribuce náhradních dílů ochotně splní vaše požadavky. Dostupnost ve vaší zemi konzultujte se svým prodejcem John Deere.

A pokud nastane čas pro obměnu nebo vylepšení vašeho postřikovače, speciálně proškolení prodejci vám s potěšením pomohou vybrat některý z pokrokových nesených nebo návěsných postřikovačů, nejvhodnějších pro vaši práci. Se znalostmi a zkušenostmi s místními podmínkami jsou nejpovolanější poradit vám specifikace, které budou optimální pro vaše podnikání v zemědělství.

 

Zaujala Vás naše nabídka? Máte dotazy k nabízeným produktům? Neváhejte nás kontaktovat pomocí tohoto formuláře. Na Váš dotaz odpovíme emailem nebo telefonicky v co nejkratším termínu.

Vaše jméno
Váš email
Vaš telefon
Váš dotaz:
Pro odpověď
preferujete
telefon     email
© ZETECH, s.r.o. 2010
[admin]