Čelní nakladače John Deere

 Čelní nakladače jsou navrženy pro váš traktor John Deere. Spolu s přesnou montáží do rámu vám tato kombinace traktoru a nakladače dává jedinečné prvky, k nimž patří:

 •     vyrovnané zatížení přední nápravy
 •     kompatibilita pneumatik, světlá výška blatníků
 •     nepřekonané všestranné využití
 •     stabilita nákladu a traktoru
 •     snížené namáhání rámu a konstrukce
 •     ergonomické ovládací prvky
 •     výborný výhled z traktoru
   

Výkon a spolehlivost

Přesné sváry. Robustní konstrukce. Trvanlivá povrchová úprava. Každý nakladač John Deere je vyroben podle náročných norem, aby finální výrobek nesl pečeť nejvyšší kvality. Výrobek, který vydrží roky provozu s minimální potřebou servisu a údržby. John Deere využívá nejnovější technologie k dosažení přesnosti a kvality výroby.
S nakladačem John Deere si můžete být jisti lepším výkonem, životností a dokonalou harmonizací s vaším traktorem John Deere.

 • Pro maximální životnost a spolehlivost se používají čepy tepelně zpracované. Mimoto jsou vybaveny maznicí pro zvýšené pohodlí.
 • Hydraulické válce jsou přísně kontrolovány, zda odpovídají normám John Deere. Testy zahrnující stovky tisíc cyklů zaručují dlouhou životnost a funkci.
 • Odstavné nohy využívají výjimečného řešení, které urychluje a usnadňuje demontáž nakladače. Po vytažení jednoho čepu spustíte nohy do polohy pro odstavení. K zablokování polohy stačí zastrčit čep zpět.
 • Univerzální multispojka poskytuje rychlé, snadné a spolehlivé spojení hydraulických hadic a elektrických přípojek. Pro maximální spolehlivost se používá tlak se špičkami až do 35 MPa.

   
 • Všechny hydraulické spojky používají ploché čelo ORFS k utěsnění a ochraně před únikem. Velká kontaktní plocha mezi kroužky udržuje tlak a namáhání těsnění v rámci ideálních provozních parametrů.

   

 

 

Snadná a přesná práceStrávíte-li celý den prací s nakladačem, je velká část oparací stále se opakující. John Deere se snaží o snížení únavy obsluhy.
Náš nový systém systém Paměť si může zapamatovat spodní úhel nářadí. Během opakující se práce si můžete nastavit spodní úhel nářadí, při spouštění nakladače pak jednoduše stiskem tlačítka na ovladači nakladače vrátíte nářadí do nastavené polohy . To vám ušetří čas, zmenší únavu a zvýší efektivnost vaší práce.

Nakladače John Deere nyní nově nabízejí tři systémy, mechanické vyrovnávání (MSL), provedení bez vyrovnávání (NSL) a nově u některých modelů i provedení s hydraulickým paralelogramem (HSL).

Systém Paměť
1 - NAKLÁDÁNÍ
2 - ZDVIHÁNÍ
3 - VYKLÁPĚNÍ
4 - OTÁČENÍ

Nový systém John Deere Paměť si může zapamatovat úhel nářadí. Během opakujících se prací můžete nastavit návrat nářadí zpět do předem zvolené polohy spuštěním nakladače a stiskem tlačítka na ovladači nakladače. To vám ušetří čas, zmenší únavu řidiče a zvýší výkonnost.

 

Mnohostrannost a výkon

Děláte často něco jiného? Přirozeně, že ano. A proto potřebujete čelní nakladač John Deere. Protože čelní nakladače John Deere jsou navrženy pro rychlé připojení a demontáž.
      
Jelikož čelní nakladače John Deere jsou konstruovány jako nedílná součást traktorů John Deere, poskytují lepší výhled v porovnání s jinými nakladači.
 

Ovládání

Nakladače John Deere nabízejí několik variant řešení ovládání nakladače. Pro nejpřesnější ovládání a pohodlí řidiče zvolte samostatný hydraulický rozvaděč, který uvolní vnější okruhy traktoru pro jiné práce. Dodávají se tři různé ovládací páky:

    - ovládací páka integrovaná do bočního konzoly
    - ovládací páka instalovaná do podlahy
    - ovládací páka zabudovaná do loketní opěrky
 

E-ICV

Zvolte elektricky ovládaný hydraulicky rozvaděč (E-ICV) pro vysokou přesnost a maximální produktivitu.
E-ICV se dodává ve třech verzích:

    - E-ICV 2 hydraulické funkce
    - E-ICV 2 funkce, s děličem
    - E-ICV 3 samostatné hydraulické funkce

Se třemi samostatnými funkcemi E-ICV můžete provádět tři pohyby současně. Např. můžete zároveň zvedat nakladač, naklápět drapák a současně jej otevírat.

Nářadí

K čelním nakladačům je k dispozici široká škála nářadí, která se k nakladačům John Deere ideálně hodí.


Standardní lopata (bez zubů) šířky 1,6 až 2,4m
Lopata na zeminu (s přivařenými zuby) šířky 1,3 až 2,2m
Lopata na zeminu (s přivařenými zuby) šířky 1,3 až 2,2m
Lopata zesílená HD (s břitem a možností přišroubovat zuby) šířky šířky1,6 / 2,0 / 2,4m
Lopata zesílená HD
(s břitem a možností přišroubovat zuby)
šířky šířky 1,6 / 2,0 / 2,4m
Lopata velkoobjemová 1,5m3
Lopata velkoobjemová 1,5m3
Vidle na balíky
Vidle na balíky
Kleště na balíky
Kleště na balíky

Zaujala Vás naše nabídka? Máte dotazy k nabízeným produktům? Neváhejte nás kontaktovat pomocí tohoto formuláře. Na Váš dotaz odpovíme emailem nebo telefonicky v co nejkratším termínu.

Vaše jméno
Váš email
Vaš telefon
Váš dotaz:
Pro odpověď
preferujete
telefon     email
© ZETECH, s.r.o. 2010
[admin]